У Миколаєві маленька дівчинка загинула на батуті.

16.05.2023, 13:20

Повідомляється про те, що на території місцевого дитячого містечка дівчинка майже 4-х років гралась на надувному батуті та заплуталася у петлях на стінці одного з його відділень. За попередніми висновками експертів, смерть дитини настала внаслідок удушення.

Слідчі Миколаївського районного управління поліції затримали 45-річну власницю батуту у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України – повідомив заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління Едуард Соловйов.
Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Станом на сьогодні відомо, що суд відправив власницю атракціону до СІЗО.

Вислухавши доводи обох сторін, суддя виніс ухвалу про задоволення клопотання прокурора: підприємець відправили до СІЗО до 11 липня 23 року включно.

Останні новини